חוג פילאטיס במרכז


אי שם בעשור הקודם התחלנו לראות יותר ויותר חוגי פילאטיס אשר מיועדים לגברים ולנשים בגיל מבוגר, מדובר על אימון לגיל השלישי אשר נערכים במרכזי ספורט, מתנ"סים וכן במועדונים מסוגים שונים שמיועדים לאנשים מבוגרים. 

הרעיון של חוג פילאטיס במרכז ספורט לאנשים מבוגרים, הוא ייחודי ובא לענות על מספר צרכים. ראשית, הוא בא לעזור להם לבצע פעילות גופנית בצורה קלה ופשוטה תחת הדרכה של מדריך מנוסה. מאחר והרבה מאוד אנשים בגיל השלישי צריכים לעבור אימון למבוגרים אך אינם יודעים כיצד, אצל מי ואיפה, אז הם יכולים להירשם אל חוג פילאטיס במרכז הקרוב לביתם, וכך הם יכולים להתאמן ולקבל כלים גם לצורך אימונים בבית. 

שנית, חוג פילאטיס במרכז שמיועד לאנשים מבוגרים, נועד לא רק לצרכים גופניים אלא גם לצרכים נפשיים. הרבה פעמים הפעילות עצמה פחות חשובה ומה שחשוב זה עצם החוג, המפגש החברתי עם אנשים אחרים בני גילם. לכן אנחנו יכולים למצוא ברשימה של אימון לגיל השלישי גם חוגים נוספים, למשל, חוג פיטנס לנשים, חוג התעמלות, ריקוד ועוד שורה של חוגים שיכולים להתאים מבחינה פיזיולוגית לנשים ולגברים בגיל השלישי, והם מהווים כמין מפגש חברתי עבור אנשים שלא מרבים לצאת מהבית או שאין להם סביבה חברתית מפותחת. 

חוג פילאטיס במרכז לאנשים מבוגרים, הוא הרבה פעמים בא לענות על צרכים פיזיולוגיים ספציפיים, למשל, הוא בא לענות על צורכי שיקום. אנשים מבוגרים שעברו תאונות, חלו, נפצעו או כל דבר אחר, מקבלים דרך החוג כלים ואמצעים שונים להתמודד עם המצב בו הם נמצאים. בחוג רגיל הם לא בהכרח יכולים לקבל זאת. 

צריך לומר, שבמהלך השנים הספרות המקצועית בתחום של הספורט, תומכת יותר ויותר בכל מה שקשור באימון למבוגרים. אנחנו יכולים לראות במקורות שונים. אנחנו יכולים לראות שיש תמיכה הולכת וגוברת בקרב רופאים למשל, להפנות מטופלים מבוגרים אל חוג פילאטיס במרכז ספורט או כל מרכז אחר, הם מעודדים להפנות אל חוג פיטנס לנשים, חוג זומבה ועוד. הסיבה היא, מבוגרים רבים התרגלו לא לבצע פעילות גופנית וזה יכול לגרום לבעיות בעצמות, בעיקר בקרב נשים, פעילות ספורטיבית יכולה לעזור להם כך או אחרת. 

לפני סיום חשובה להבהיר, כל אימון למבוגרים בכל מקום, חייב להתבצע על פי כללים מסוימים וכמובן בהתאם להוראות הרופאים של המתאמנים ואין לבצע פעילות ללא אישור. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על אימון לגיל השלישי, אתם מוזמנים לפנות אלינו. סטודיו סמוראי פיטנס קלאב, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את כל התוכניות והאימונים שלנו וכמובן נשמח מאוד להזמין אתכם להתאמן אצלנו. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו יעמוד לרשותכם לכל שאלה ועניין על פי הצורך. אנחנו כאן לרשותכם. 
 
מעוניים לדעת עוד?
צרו קשר עוד היום:
 
ט.ל.ח  |  סטודיו סמוראי שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות, בהתאם למינימום נרשמים בכל אימון.
 

סמוראי פיטנס - רח' הדקל 53, תל מונד
טל' 072-33-80-345​
מעוניינים להרשם לשיעור ניסיון?
מלאו פריטיכם וניצור קשר בהקדם:

חוג פיטנס בתל מונד     מדריכי חדר כושר     חוג קיקבוקס בגבעתיים     אייקידו בגבעתיים     פיטנס באזור השרון     כושר לילדות     קרוספיט במרכז     חוג פילאטיס במרכז     קובודו למבוגרים     חוג קראטה בתל מונד     שריפת שומנים     אימון עם רצועות TRX     אימוני כושר במרכז     אימוני כושר קרביים     חוג פילאטיס במרכז     חוגי זומבה לנערות     חוגי פיטנס לנשים     חוגי פילאטיס לגברים     חיזוק גוף למבוגרים     קורס זומבה לנשים