חוג פילאטיס במרכז

נתחיל במה זה בעצם פילאטיס?
פילאטיס דומה ליוגה אבל שם דגש על הליבה של הגוף - הבטן, גב תחתון, ירך פנימית וחיצונית, תחת, וכן הלאה. מסיבה זו, פילאטיס מפתחת הרבה ממה שהמתאמנים זקוקים לו - כוח, גמישות, סיבולת שרירית, קואורדינציה, שיווי משקל, יציבה טובה - עם סיכוי הרבה יותר נמוך של פציעה מאשר צורות אחרות של פעילות גופנית. עם כל כך הרבה וריאציות התעמלות ההתקדמות בפילאטיס יכולה לעיתים להיות טיפה קשה בהתחלה אך בהחלט משתלמת.

התנועות בפילאטיס דורשות מהמתעמל להיות פעיל בכל אזורי הגוף. לפעמים, אתה תרצו, אתם יכולים לנסות לחזק ולהתמקד בעבודה על שריר אחד ספציפי. המהלכים דורשים המון ריכוז, ולכן חוג הפילאטיס במרכז מחולק לפי דרגות, חשוב שתתחילו בשלב המתאים לכם.
בשיעורים של חוג הפילאטיס בהוד השרון יתאימו עבורכם את השלב הנכון לכם.

אם אתם מחפשים חוג פילאטיס באזור השרון, הירשמו היום לחוג פילאטיס בגבעתיים.

בסטודיו סמוראי פיטנס קלאב, תיכנסו לחוג פילאטיס במרכז או חוג פילאטיס באזור השרון, תשולבו בכיתה המתאימה לכם, ותתחילו את הלמידה והתרגול, תתרגלו פילאטיס באופן קבוע בחוג פילאטיס בגבעתיים, וכמו כן, תוכלו להשיג מספר יתרונות בריאותיים, כמו:
 
מרכז גוף חזק ויציב- יציבה ואיזון משופרים 
מרכז הגוף הוא החלק העיקרי ביציבות שלנו והחלק הקרוב ביותר לעמוד השדרה, מרכז הגוף בנוי משרירים עמוקים, הפילאטיס יבנה לכם שרירי בטן שטוחים וגב חזק, התרגילים בחוג פילאטיס במרכז יפתחו את מרכז הגוף שלכם ויחזקו אותו.
 
גמישות משופרת
הפילאטיס מורכז מאימונים קונבנציונליים אשר בעזרתם תבנו שרירים ארוכים וגמישים, הפילאטיס יאריך ויחזק את השרירים שלכם וישפר משמעותית את גמישותכם.
 
מניעה וטיפול בכאבי גב
במידה ואתם סובלים מכאבי גב, לאחר שתחזקו את מרכז הגוף ושרירי הגב התחתון והעליון, ייעלמו כאבי הגב. חוג פילאטיס במרכז מורכב מתנועות איכותיות והתרגול נעשה למעשה על ידי מספר חזרות על תנועה מסוימת, בנוסף, עבודה על נשימה נכונה שהיא בהחלט חיונית, והיא תסייע לכם לבצע תנועות עם עוצמה ויעילות מקסימאלית. ואחרון חביב, נלמד לנשום וכמו שצריך כדי להפחית את הלחץ והמתחים המיותרים.
 
אימון גוף-נפש מרענן
על ידי הדגשת נשימה נכונה, יישור הגב, יישור האגן ותנועה זורמת, תחושו בהרמוניה מוחלטת עם הגוף שלכם. וכך תלמדו כיצד לשלוט בתנועה שלכם.
 
מעוניים לדעת עוד?
צרו קשר עוד היום:
 
ט.ל.ח  |  סטודיו סמוראי שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות, בהתאם למינימום נרשמים בכל אימון.
 

סמוראי פיטנס - רח' הדקל 53, תל מונד
טל' 072-33-80-345​
מעוניינים להרשם לשיעור ניסיון?
מלאו פריטיכם וניצור קשר בהקדם:

חוג פיטנס בתל מונד     מדריכי חדר כושר     חוג קיקבוקס בגבעתיים     אייקידו בגבעתיים     פיטנס באזור השרון     כושר לילדות     קרוספיט במרכז     חוג פילאטיס במרכז     קובודו למבוגרים     חוג קראטה בתל מונד     שריפת שומנים     אימון עם רצועות TRX     אימוני כושר במרכז     אימוני כושר קרביים     חוג פילאטיס במרכז     חוגי זומבה לנערות     חוגי פיטנס לנשים     חוגי פילאטיס לגברים     חיזוק גוף למבוגרים     קורס זומבה לנשים