קובודו למבוגרים

קובודו למבוגרים (אימוני נשק מסורתי)
מה זה בכלל קובודו?
מדובר למעשה בסוג של אומנות לחימה, במילים אחרות- אימוני נשק מסורתי, האומנות מגיעה מאסיה הרחוקה, ואם להיות מדויקים מיפן, חוג הקובדו למבוגרים מתנהל ברובו עם מגוון כלי נשק מסורתיים, וכן, באומנות זו משתמשים בכלים שמגיעים מעולם החקלאות. 

קצת היסטוריה על אומנות לחימה זו, מאיפה היא באה?
האומנות מגיעה מעברה הרחוק של יפן מהאיכרים שהיו מיישמים את שיטות הלחימה הללו כדי להגן על עצמם כאשר הם הזדקקו לכך. במהלך השנים, אימוני הקובודו כבר התפתחו לאמנויות לחימה כהגנה עצמית בפני עצמה, ובסופו של דבר, כיום, הגיעו למצב שהם הפכו לסוג של אימונים ספורטיביים ומאתגרים לכל הגילאים, בנוסף, האימונים משולבים בתוך תוכנית אמנויות הלחימה שלנו בסטודיו סמוראי פיטנס קלאב.

למי זה מתאים?
אומנות הלחימה מתאימה לכל המשפחה, החל מילדים, נוער, סטודנטים ועד למבוגרים. בסטודיו סמוראי פיטנס קלאב תמצאו חוג קובודו למבוגרים, קובודו לנוער וקובודו לילדים.

מהן היתרונות של אומנות זו?
היתרונות של אומנות הלחימה הן: שיפור הכושר הגופני, שיפור המיקוד, שיפור ועבודה על ריכוז, שיווי משקל ויציבות נכונים, פוקוס ורוגע, למידה של שליטה מעולה בכל אזורי הגוף.
הנשקים שתשתמשו בהם בפועל הינם תובעניים ובתחילה יכולים להיות אפילו טיפה קשים להתרגלות, אך יחד עם זאת, ככל שתתמידו ותשתפרו, האימונים ישפרו לכם בצורה משמעותית את הסיבולת, הכושר, והשמישות בנשקים, ובנוסף, תרגול קבוע והתמדה יעזורו לכם לפתח את חוזק השרירים, הגמישות והמוח.

איפה ניתן ללמוד אומנות לחימה זו?
אצלנו בסטודיו סמוראי פיטנס קלאב, תוכלו למצוא מגוון שיעורים בתחום ואומנויות לחימה נוספים עם מיטב המאמנים שלהם יש ניסיון רב בתחום.

במהלך השיעורים תלמדו את אומנות הלחימה המסורתית על כל רבדיה, את ההיסטוריה של כלי הנשק שנועדו לשימוש בה, את התנועות, צורות הלחימה, החוקים, וכמובן תלמדו הגנה עצמית ברמה שתגרום לכם להרגיש בטוחים בעצמכם.
בחוג תלמדו טכניקות באמצעות כלי נשק שונים ומגוונים ותשתתפו ותתחרו בתחרויות כיפיות שמתחלקות לקובודו ילדים, קובודו לנוער וקובודו למבוגרים.

התקשרו עוד היום לסטודיו סמוראי פיטנס קלאב, שם נדאג להתאים לך את הרמה המתאימה ביותר עבורכם, והתחילו לחוות את עולם אומנות הלחימה עם צוות המאמנים המנצח שלנו.
 
מעוניים לדעת עוד?
צרו קשר עוד היום:
 
ט.ל.ח  |  סטודיו סמוראי שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות, בהתאם למינימום נרשמים בכל אימון.
 

סמוראי פיטנס - רח' הדקל 53, תל מונד
טל' 072-33-80-345​
מעוניינים להרשם לשיעור ניסיון?
מלאו פריטיכם וניצור קשר בהקדם:

חוג פיטנס בתל מונד     מדריכי חדר כושר     חוג קיקבוקס בגבעתיים     אייקידו בגבעתיים     פיטנס באזור השרון     כושר לילדות     קרוספיט במרכז     חוג פילאטיס במרכז     קובודו למבוגרים     חוג קראטה בתל מונד     שריפת שומנים     אימון עם רצועות TRX     אימוני כושר במרכז     אימוני כושר קרביים     חוג פילאטיס במרכז     חוגי זומבה לנערות     חוגי פיטנס לנשים     חוגי פילאטיס לגברים     חיזוק גוף למבוגרים     קורס זומבה לנשים