קרוספיט במרכז

אימוני קרוספיט במרכז - מה זה אימוני קרוספיט?
קרוספיט הוא משטר כושר שפותח על ידי אדם בשם גרג גלסמן לפני כמה עשורים. גלסמן, המייסד והמנכ"ל של חברת קרוספיט בזמנו, היה האדם הראשון בהיסטוריה שהגדיר כושר בצורה אחרת, בצורה שונה, הוא טען שהכושר גדל תוך כדי עבודה והתמדה לאורך זמן רחב. לאחר מכן הוא יצר תוכנית שתוכננה במיוחד כדי לשפר את הכושר והבריאות בדגש על זמן.

קרוספיט במרכז מתמקד תנועות פונקציונאליות מגוונות ומשתנות כל הזמן שמתבצעות בעוצמות גבוהות ובאימון כושר אינטנסיבי. כל האימונים בקרוספיט מבוססים על תנועות פונקציונאליות, ותנועות אלו משקפות את ההיבטים הטובים ביותר של סוגי ההתעמלות כמו הרמת משקולות, ריצה, חתירה ועוד. אלו הן תנועות ליבה של חיים. הם מניעים את העומסים הגדולים והמרחקים הארוכים, ולכן הם אידיאליים עבור אנשים שמעוניינים למקסם את כמות העבודה בזמן הקצר ביותר. התוצאות מגיעות לאחר זמן קצר בלבד. 
ככל שתעבדו יותר קשה בזמן קצר יותר, תפיקו תוצאות מהירות מהמאמץ שלכם.

תכנית קרוספיט מונעת על ידי נתונים שבודקים בהתמדה. באמצעות לוחות כמו לוח תוצאות, שמירת עשרות רישומים מדויקים, הפעלת שעון, והגדרת הכללים והתקנים עבור הביצועים, לנתונים אלה יש חשיבות רבה מעבר למוטיבציה.

בסך הכל, המטרה של קרוספיט היא ליצור כושר אצל המתאמן, כללי הקרוספיט נתמכים על ידי תוצאות הניתנות למדידה ולצפייה. תוכנית הקרוספיט במרכז מכינה ומכשירה חניכים בדרך שאינה רק פיזית בלבד למצוא את הדרך האפקטיבית ביותר עבור המתאמן. המומחיות שלנו היא אתם.

בעוד שקרוספיט אתגרים הוא טרנד חזק בעולם, התכנית מיועדת במדרגות שהם אוניברסאלית, מה שהופך את האימון למושלם עבור כל אדם שמחויב למטרה, אפילו ללא ניסיון.

קרוספיט באזור השרון
בסטודיו סמוראי פיטנס קלאב, תוכלו למצוא את מגוון המאמנים המומחים שלנו לאימון כושר אינטנסיבי, מקצועי, ובעלי תוצאות שהן כמעט מידיות.
אז אם אתם מעוניינים לראות תוצאות בזמן קצר ומחויבים למטרה, או סתם אם בא לכם לנסות סוג שונה של אימונים מאתרים, צרו קשר עם הסטודיו שלנו והבטיחו לעצמכם הנאה וכיפיות בשילוב כושר, אורח חיים ושיפור איכות גוף ונפש, כאשר חוג הקרוספיט מתבצע ממש ליד הבית, קרוספיט במרכז וקרוספיט באזור השרון.
 
מעוניים לדעת עוד?
צרו קשר עוד היום:
 
ט.ל.ח  |  סטודיו סמוראי שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות, בהתאם למינימום נרשמים בכל אימון.
 

סמוראי פיטנס - רח' הדקל 53, תל מונד
טל' 072-33-80-345​
מעוניינים להרשם לשיעור ניסיון?
מלאו פריטיכם וניצור קשר בהקדם:

חוג פיטנס בתל מונד     מדריכי חדר כושר     חוג קיקבוקס בגבעתיים     אייקידו בגבעתיים     פיטנס באזור השרון     כושר לילדות     קרוספיט במרכז     חוג פילאטיס במרכז     קובודו למבוגרים     חוג קראטה בתל מונד     שריפת שומנים     אימון עם רצועות TRX     אימוני כושר במרכז     אימוני כושר קרביים     חוג פילאטיס במרכז     חוגי זומבה לנערות     חוגי פיטנס לנשים     חוגי פילאטיס לגברים     חיזוק גוף למבוגרים     קורס זומבה לנשים