שריפת שומנים


אחת הבעיות הקשות ביותר שעומדות בפני אנשים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד, זו שריפת שומנים. אצל צעירים בעיה זו פתירה הרבה יותר בקלות מאשר אצל מבוגרים, מאשר אצל מבוגרים אשר הגוף שלהם עובד אחרת, ומתקשה יותר להוריד דברים שהוא מעלה. 

זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות לא מעט מבוגרים, אשר בוחרים להצטרף היום לחוגים שונים, דוגמא פילאטיס לגיל השלישי, חוגי חיטוב או טבטה, מתוך כוונה לזרז תהליכים אלו ולהקל על עצמם, כך או אחרת בתהליך העבודה של שריפת שומנים. 

צריך לזכור שיש סיבות שונות מדוע אצל מבוגרים הרבה יותר קשה להגיע למצב שריפת שומנים מאשר אצל צעירים, לא רק בהקשר של שהגוף פועל אחרת, אלא יש סיבות שקשורות למנגנונים אחרים. למשל, כשצעירים אז קל יותר לבצע פעילות גופנית, כשמבוגרים זה עוד אחרת כמובן, הרבה יותר קשה לבצע פעילות שכזו, פיזית ואפילו נפשית. כמו כן אצל צעירים הרבה יותר קל לוותר על מזון מסוים, בעוד שאצל מבוגרים זה קשה יותר מאחר ולא ניתן לוותר על הרגלים ישנים. 

תהליך שריפת שומנים כולל בתוכו מספק חלקים, חלק אחד זה ויתור על צריכת מזון שכולל בתוכו שומן וצריכת מזון בריא, בין אם זה ירקות, פירות, מזון שמכיל הרבה פחות שומנים באופן טבעי, הרבה פחות פחמימות. 

חלק שני מתייחס כאמור לעניין הפיזי, אנחנו יכולים למצוא חוגים כמו טבטה, פילאטיס לגיל השלישי, הליכות, שחייה ועוד. דברים אשר גורמים לגוף לשרוף אנרגיה וכן שומנים, מן הסתם. 

חלק שלישי מתייחס לעניין הנפשי. לא הרבה מודעים לכך אך שריפת שומנים ולמעשה כל תהליך פיזי קשור כך או אחרת גם לעניינים שבנפש. כשאדם מדוכא הוא נוטה הרבה פעמים לקיצוניות שבין חוסר אכילה להליכה בכמויות גדולות. שריפת שומנים יכולה להתבצע כשנפש נמצאת במצב טוב, כשאנחנו לא בדיכאון ומצד שני, צריך לשרוף כמות סבירה על מנת שלא נגיע למצב כזה. 

כאן חשוב להדגיש עוד נקודה והיא העניין הבריאותי, אם אנחנו רוצים שלא להגיע למצב תפקוד לא בריא, הרי שעלינו לאכול נכון ומסודר ולא להגיע למצב שאנחנו רעבים. העניין לאכול נכון ומסודר, כמו שינה טובה בלילה, חשובים אף הם לשריפת שומנים שכן אם לא נוכל את הארוחות בצורה מסודרת, הגוף לא יתרגל לכך ויהיה לנו קשה לשרוף שומנים. זה נכון לא רק אצל אנשים מבוגרים אלא גם אצל אנשים צעירים. 

לסיכום, אם אתם רוצים לשרוף שומנים בין אתם מבוגרים או צעירים, זה הזמן לפנות אלינו לסטודיו סמוראי פיטנס קלאב, אנחנו נשמח להציג בפניכם את המדריכים שלנו וכן מגוון גדול של תוכניות שקשורות לשריפת שומנים בצורות שונות. פנו אלינו עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם מחפשים בנושא. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת ולכל שאלה. 
 
מעוניים לדעת עוד?
צרו קשר עוד היום:
 
ט.ל.ח  |  סטודיו סמוראי שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים במערכת השעות, בהתאם למינימום נרשמים בכל אימון.
 

סמוראי פיטנס - רח' הדקל 53, תל מונד
טל' 072-33-80-345​
מעוניינים להרשם לשיעור ניסיון?
מלאו פריטיכם וניצור קשר בהקדם:

חוג פיטנס בתל מונד     מדריכי חדר כושר     חוג קיקבוקס בגבעתיים     אייקידו בגבעתיים     פיטנס באזור השרון     כושר לילדות     קרוספיט במרכז     חוג פילאטיס במרכז     קובודו למבוגרים     חוג קראטה בתל מונד     שריפת שומנים     אימון עם רצועות TRX     אימוני כושר במרכז     אימוני כושר קרביים     חוג פילאטיס במרכז     חוגי זומבה לנערות     חוגי פיטנס לנשים     חוגי פילאטיס לגברים     חיזוק גוף למבוגרים     קורס זומבה לנשים